• Telefon +90 (212) 485 65 16 +90 (532) 771 95 81
  • E-posta info@asyaliplastik.com

Tüm Yüzme Havuzu Malzemeleri İmalat ve Satışı

Tüm Yüzme Havuzu Malzemeleri İmalat Ve Satışı

Yüzme havuzu imalatı yapan firmamız, aynı zamanda bu havuzlar için gerekli olan tüm yüzme havuzu malzemeleri imalat ve satışı da yapmaktadır. Hem yurtiçi hem de yurtdışına satış yapan firmamız, sınır tanımayarak herkese hitap etmektedir. Olimpik havuzlar, yarı olimpik havuzlar ve süs havuzları gibi pek çok havuz tipinde ihtiyaç olan yüzlerce çeşit malzeme sayesinde tüm ihtiyaçları kısa sürede gideriyoruz.

Havuz Malzemeleri

Havuzlar çok farklı şekilde tasarlanabilmektedir. Liner kaplamalı yüzme havuzlarında süsleme için fıskiyelerin yanı sıra mozaik ya da porselen kaplamalar kullanılmaktadır. Cam ya da misinalı su perdeleri tasarımı gibi farklı tasarımlar için ihtiyacınız olan tüm havuz malzemeleri de sizin için sunmaktadır.

Havuzlar için olmazsa olmaz olan havuz kenarı ızgaralar, led aydınlatmalar, motor pompa gibi bir çok kaliteli ürün uygun fiyatlara satılmaktadır.

Kaliteli Malzemeler

Havuz malzemeleri kısa vadede değişmeyen ürünlerdir. Bu yüzden mutlaka kaliteli malzemelerden yapılmalıdır. Ayrıca havuzu kullanan kişilerin sağlığı için bu ürünler tamamen sağlıklı ve hijyenik ürünlerden yapılmalıdır. Uzun yıllardır bu sektörde faaliyet gösteren firmamız sizin sağlığınız için gerekli tüm önlemleri gözetmekte ve en kaliteli malzemeler ile hizmet sunmaktadır.

Son Teknoloji Ürünleri

Havuzlar dışardan basit bir yapıya sahip gibi görünse de içinde oldukça başarılı bir kompleks yapı vardır. İşte bu sistem havuzun işleyişi açısından oldukça önemlidir. Sistemdeki en ufak bir aksaklık bile havuzun kullanılmasına engel olabilir. İşte bunu bilerek kullandığımız havuz sistemlerinde son teknoloji ürünlerini tercih ediyoruz. Otomatik mekanizmalara sahip olan bu sistemler size güvenli bir kullanım sunacaktır. Gelişmiş teknolojik ürünler sayesinde havuzlar artık çok daha donanımlılar.

Uygun Fiyat Avantajları

Yüzme havuzu aksesuarları en kaliteli malzemelerden seçilmesine rağmen müşterilerin bütçesi de düşünülmektedir. Fiyat ve performans dengesinde en kullanışlı olan ürünleri firmamız aracılığıyla bulabileceksiniz. Böylece kaliteden ödün vermiyorken bütçenizi de koruyacaksınız.

Profesyonel Kurulum

Firmamızdan satın almış olduğunuz tüm havuz malzemeleri firmamızın profesyonel ekibi tarafından kurulmakta ve uygulanmaktadır. Böylece işi uzman ellere teslim edeceğiniz için güven içinde yapılacak ve garanti ile kullanacaksınız.