• Telefon +90 (212) 485 65 16 +90 (532) 771 95 81
  • E-posta info@asyaliplastik.com

Olimpik Havuz Aksesuar İmalatı

Olimpik Havuz Aksesuar İmalatı

Süs ve yüzme havuzlarında kullanılan çeşitli havuz ekipmanları arıyorsanız sizler de firmamızı tercih edebilirsiniz. Zira iş hayatında 30 yılı aşkın tecrübeye sahip olan firmamız sizlere en kaliteli hizmetleri sunacaktır.

Kaliteli Ürünler

Firmamız aklınıza gelebilecek her türlü havuz ekipmanının üretimini ve satışını gerçekleştirmektedir. Dünya standartlarında üretim gerçekleştiren firmamız aynı zamanda sağlığınıza da çok önem vermektedir. Bu kapsamda firmamızın imal ettiği ürünler sağlığınıza hiçbir şekilde zarar vermeyecektir. Zira firmamız havuzları çocuklardan yaşlılara kadar herkesin kullandığının farkındadır.

Firmamız havuzlarda kullanabileceğiniz tüm ekipmanları üretmektedir. Bunlara örnek olarak verecek olursak havuz filtresi, elektrikli ekipmanlar, havuz içi ve kenar ekipmanları, havuz kimyasalları, havuz pompaları, havuz atlama rampaları, paslanmaz su perdeleri, robot süpürgeler, spa ürünleri, süs havuzu malzemeleri, temizlik ekipmanları, borular, ek parçalar, vana, çekvalf ve rakorlar gibi malzemeleri sayabiliriz.

Uygun Fiyatlar

Sizler de ihtiyacınız olan bu havuz malzemelerini en uygun fiyat garantileri ile firmamızdan talep edebilirsiniz. İhtiyaçlarınızı en uygun fiyatlarla karşılayabileceğinizden emin olabilirsiniz. Zira firmamız piyasa fiyatlarının altındaki fiyatları ile sizlere hizmet sunmaktadır. Buna rağmen kaliteden hiçbir şekilde taviz vermeyen firmamız sayesinde sizler de en üst seviyede hizmetlerinizi sunabileceksiniz.

Olimpik havuz aksesuar imalatı yapan firmamızın ürünlerini çok uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Garantili bir şekilde sizlere sunulan ürünlerimiz sayesinde sizler de bakım ve tamir gibi ekstra masraflardan kurtulacaksınız. Ayrıca güvenli bir şekilde bu malzemeleri kullanabileceğinizi de belirtmek isteriz.

Referanslarımız

Sitemizde yer alan ürünlerimizi birçok marka da tercih etmektedir. Âyinesi iştir kişinin düsturunca sitemizde hizmet verdiğimiz markalar yer almaktadır. Sizler de referanslarımızı inceleyerek hizmetlerimiz hakkında en doğru bilgileri edinebilirsiniz. Son derece kaliteli hizmet sunan firmamızın tecrübesine bu sayede şahit olabilirsiniz.

7/24 hizmet sunan firmamıza sizler de iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Kaliteli olimpik havuz ekipmanları için daha da geç kalmamanızı sizlere tavsiye ederiz. başka bir yerde bulamayacağınız kalite ve fiyatlara sahip firmamızı tercih ederek sizler de işinizi garanti altına alabilirsiniz. O halde daha da vakit kaybetmeden sizleri de aramızda görmek isteriz.