• Telefon +90 (212) 485 65 16 +90 (532) 771 95 81
  • E-posta info@asyaliplastik.com

Havuz Projelendirmesi

Havuz Projelendirmesi

En doğru ve en kaliteli havuz inşaatını yapabilmek için havuz projelendirmesi yapılması en büyük zorunluluklardan birisidir. Bu sayede elinizdeki kaynaklar en iyi şekilde kullanılabilecek ve maliyetler de oldukça azalacaktır. Ayrıca havuzun ömrü de olabildiğince uzayacaktır. Bu konuda yeteri kadar bilgi ve tecrübe sahibi olan firmamızı sizler de tercih ederek işinizi garanti altına alabilirsiniz. Peki bu hizmetlerimizin kapsamında neler bulunmaktadır diye merak ediyorsanız işte bunları sizler için detaylandıralım.

Projelendirme Hizmetlerimiz

Bir havuz inşaatının en başından en sonuna kadar tüm detayları firmamız tarafından projelendirilmektedir. Bu kapsamda en doğru zeminin seçilmesi ve ardından da inşaat işlemlerinin başlatılması aşamaları işin en başı sayılabilir. Bu kapsamda havuzun eğimi, cephesi, tasarımı gibi çeşitli faktörler de değerlendirmeye alınmaktadır. Havuzun yerinin diğer yapılar gibi sağlam bir zemine sahip olması gerekmektedir.

Projelendirme aşamasında firmamız aynı zamanda elektrik ve su tesisatlarına da projede yer vermektedir. Bu sayede tüm detaylar projede ayrıntılı bir şekilde belirlenmektedir. Ardından ise yapılması gereken sadece uygulamak olacaktır.

Yasalara Uygun Projelendirme Hizmeti

Bilindiği üzere havuz yapmak da bir nevi inşaat kapsamına girmektedir. Dolayısıyla yapılacak projelendirme işlemlerinin yasalara uygun bir şekilde yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde havuzun mühürlenmesi ve kullanımının yasaklanması gibi durumlarla karşılaşılması söz konusu olabilir.

İşte bu tür sorunlarla karşılaşmamanız adına firmamız sizlere en kaliteli ve yasalara uygun projelendirme hizmetleri sunmaktadır. Bu sayede hiçbir sorun yaşamadan kısa süre içerisinde havuz inşaatını tamamlayabilmek de mümkün olacaktır.

İşlevsel Projelendirme Hizmetleri

Firmamız taleplerinize ve zevklerinize uygun bir şekilde projelendirme hizmetleri sunmaktadır. Bu hizmetlerimiz sayesinde sizler de ihtiyaçlarınıza en uygun cevapları bulabileceksiniz. Üstelik tüm bunlara çok kısa süre içerisinde en uygun fiyatlarla ulaşabileceğinizi de belirtmek isteriz.

Sizler de havuz projelendirme firması arıyorsanız son derece doğru yerde bulunmaktasınız. Bu kapsamda yapmanız gereken sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşmak olacaktır. Ardından da deneyimli personellerimiz sizlerle en kaliteli bir şekilde ilgilenecektir. Bu sayede uzun süreli kullanabileceğiniz kaliteli süs ve olimpik havuzlara kavuşabileceksiniz.