• Telefon +90 (212) 485 65 16 +90 (532) 771 95 81
  • E-posta info@asyaliplastik.com

Plastik Enjeksiyon Kalıbı Yapımı

Plastik Enjeksiyon Kalıbı Yapımı

Havuzlarda kullanılan plastik parçaların tasarımı firmamız tarafından yapılmaktadır. Bu kapsamda plastik enjeksiyon yöntemi uygulanmaktadır. Bu sayede taleplerinize birebir uygun olan kalıpların üretimi gerçekleştirilecektir. Bu parçalar son derece kaliteli olacağı için uzun bir süre boyunca kullanılabilecektir.

Birebir Tasarım

Firmamız sizlerin ihtiyacı olan plastik parçaları birebir tasarlayacaktır. Bunun için ilk olarak havuzda incelemeler yapılacak ve ardından da tasarım aşamasına geçilecektir. Tasarım aşaması bittikten sonra plastiğe yüksek sıcaklık altında şekil verilecektir. Böylelikle lazım olan parçalar oluşturulacaktır. Bu parçalar olimpik havuzlar ve süs havuzları gibi tüm havuz çeşitlerinde kullanılabilecektir. Ayrıca kalitesi sayesinde uzunca yıllar boyunca aynı ürünleri kullanabileceğinizi ifade etmek isteriz.

Hızlı Teslimat

Deneyimli ve bilgili personellerimiz sayesinde plastik enjeksiyon kalıbı yapımı çok kısa süre içerisinde gerçekleştirilecektir. Bu sayede zamandan kazanmanız mümkün olacaktır. bu da hizmetlerinizin aksamasının önüne geçecektir.

Garantili Hizmet

Firmamızın sunmuş olduğu hizmetler garantili bir şekilde sunulmaktadır. Dolayısıyla hiçbir sorun yaşamayacağınız firmamız tarafından sizlere garanti edilmektedir. böylelikle uzun vadede en kazançlı çıkacak kişinin sizler olacağını ifade etmek isteriz. Zira bu sayede günü kurtarmayacak uzun vadeli bir yatırım gerçekleştirebileceksiniz.

7/24 Hizmet

Firmamız 7/24 hizmet sunmaktadır. Dolayısıyla tatil veya hafta sonu dinlemeden sizler de hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Bunun için sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. deneyimli ve eğitimli personellerimiz sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaklardır. Bu da biran evvel hizmetlerinizi sunabilmenize katkı sunacaktır.

Referanslarımız

Firmamız personelleri ile birlikte son derece kaliteli hizmet sunmaktadır. Daha önce gerçekleştirmiş olduğumuz hizmetlere göz atmak için sitemizde yer alan referanslarımız kısmına bakabilirsiniz. Bu sayede hizmetlerimizin kalitesine bizzat tanıklık edebilirsiniz.

Uygun Fiyat Seçenekleri

Firmamız son derece kaliteli hizmetler sunmakla kalmayıp aynı zamanda uygun fiyatlarla da beğeni toplamaktadır. Böylelikle bütçenizi zorlamadan sizler de ihtiyaçlarınızı kısa süre içerisinde giderebileceksiniz.

İşte tüm bu hizmetlerimizden faydalanmak için sizleri de aramızda görmek isteriz. Havuz plastik enjeksiyon kalıbı hizmetlerimizi alarak sizler de uzun yıllar boyunca başınızı ağrıtmayacaksınız. Böylelikle paradan ve zamandan tasarruf edebileceksiniz.